info
عکس سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع)
category

سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) محله ناباروری، یزد

مرکز همایش و سالن اجتماعات
3.7
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع)

سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) (مرکز همایش و سالن اجتماعات) در محله ناباروری یزد و خیابان شانزدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، مرکز تحقیقی و پژوهشی ناباروری شهید صدوقی، کلینیک زیبایی دکتر جلیل شایق، مادیس خودرو و مرکزناباروری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن اجتماعات حضرت باقرالعلوم (ع) ندارد.
neshan logo