info
عکس خرازی ماهی
category

خرازی ماهی محله مشیریه، تهران

خرازی
5.0
4 رای

درباره‌ی خرازی ماهی

خرازی ماهی (خرازی) در محله مشیریه تهران و خیابان بیست متری اعظم واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو خرازی در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین رستوران سر آشپز، مطب دکتر آرام بیرانوندی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ، قنادی مجلسی، کافه قهوه آتا و آتلیه ژینوس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از خرازی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر خرازی‌های که در محدوده خرازی ماهی واقع شده‌اند:

 • خرازی شبنم
  (1.3)
  هنرستان، چهارم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرازی ماهی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خرازی ماهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خرازی ماهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خرازی ماهی ندارد.
  neshan logo