info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم

ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان زرین خواه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین اداره گاز منطقه 10 مشیریه، کافه مجنون، مسجد صاحب الزمان (عج)، رستوران کبابی گلپایگانی و تعاونی باتری نوروزی شعبه 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران، شهر تهران، محله مشیریه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، تقاطع گاز می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین آذر غربی و خادم الحسینی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم ندارد.
  neshan logo