info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم
category

ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم

ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه شهید بابایی، پارک بنفشه، ورزشگاه شهدای مشیریه، سرای محله مشیریه و فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه مشریه مطلبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم تهران، شهر تهران، محله مشیریه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه چهاردهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پامچال
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی غربی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
  بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم ندارد.
  neshan logo