info
عکس ایستگاه اتوبوس فروردین
category

ایستگاه اتوبوس فروردین محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروردین

ایستگاه اتوبوس فروردین (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین ایستگاه تاکسی مشیریه - مترو ترمینال جنوب، رستوران سر آشپز، مطب دکتر آرام بیرانوندی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ، دندانپزشکی تخصصی ایثار و قنادی مجلسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروردین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فروردین تهران، شهر تهران، محله مشیریه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فروردین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروردین تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروردین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس خوزستان
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، تقاطع گاز
 • ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین گاز و بیست متری اعظم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروردین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروردین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروردین ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo