info
عکس مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران
category

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران (محله مشیریه، تهران)

تاکسی تلفنی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران (تاکسی تلفنی) در محله مشیریه تهران و بزرگراه امام رضا، شیرودی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال، دریاچه مصنوعی و مرکز خرید مروارید و همچنین مجموعه استخر شهدای تاکسیرانی پامچال، استخر پامچال تهران، آمفی تئاتر خلیج فارس، پوشاک بچگانه نی نی لند و واحد خواهران مسجد حضرت ولیعصر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران ندارد.
neshan logo