info
عکس پاساژ کیوان
category

پاساژ کیوان محله مشیریه، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ کیوان

پاساژ کیوان (بازار و مرکز خرید) در محله مشیریه تهران و بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین ایستگاه تاکسی مشیریه - مترو ترمینال جنوب، رستوران سر آشپز، مطب دکتر آرام بیرانوندی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ، قنادی مجلسی و دندانپزشکی تخصصی ایثار قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پاساژ کیوان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403

  یکی از پاساژ های قدیمی این منطقه


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ کیوان واقع شده‌اند:

 • سیلورسال
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، نرسیده به اول
 • پاساژ
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بهمن شرقی
 • بازار رفاهی خانواده
  (2.3)
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین همتیان و نجفی مقدم
 • مجتمع تجاری منصور
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، داویجانی، شهید قدیانی، بین مردانی و کاظمی
 • مرکز خرید مروارید
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین تیر و خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افتخار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ کیوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ کیوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ کیوان ندارد.
  neshan logo