info
عکس پاساژ
category

پاساژ محله مشیریه، تهران

بازار و مرکز خرید
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ

پاساژ (بازار و مرکز خرید) در محله مشیریه تهران و خیابان بهمن شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین فست فود بوبوک، پویا واپایش پارسی، رستوران و چلو کبابی باغچه دلمه (نان داغ کباب داغ)، باشگاه بیلیارد برتر و کبابی گلپایگانی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ واقع شده‌اند:

 • پاساژ کیوان
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی
 • مرکز خرید مروارید
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین تیر و خرداد
 • شنبه بازار مشیریه
  (4.8)
  نجفی رستگار، سی متری هاشمی
 • پاساژ عباسیان
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین خردپیشه و مقیسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر مهدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ندارد.
  neshan logo