info
عکس مجتمع تجاری منصور
category

مجتمع تجاری منصور محله مسعودیه، تهران

بازار و مرکز خرید
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری منصور

مجتمع تجاری منصور (بازار و مرکز خرید) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین میدان آقا نور، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، بانک تجارت، فروشگاه چرمینه و آشپزخانه علی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری منصور واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید ایرانیان
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، بعد از مسجد الحسین
 • مجتمع تجاری شفق
  (2.0)
  بزرگراه امام رضا
 • پاساژ کیوان
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی
 • سیلورسال
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، نرسیده به اول
 • مرکز خرید مروارید
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین تیر و خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فولاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری منصور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری منصور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری منصور ندارد.
  neshan logo