info
عکس مجتمع تجاری شفق
category

مجتمع تجاری شفق محله مسعودیه، تهران

بازار و مرکز خرید
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری شفق

مجتمع تجاری شفق (بازار و مرکز خرید) در محله مسعودیه تهران و کنارگذر بزرگراه امام رضا واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده بازار و مرکز خرید در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برق و انژکتور خودرو ابوالفضل، فروشگاه پخش پیچ، پست فوق توزیع حافظ، نانوایی لواشی و لوازم یدکی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری شفق واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری منصور
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، داویجانی، شهید قدیانی، بین مردانی و کاظمی
 • آریا دیزل
  (4.3)
  بزرگراه امام رضا
 • پنج شنبه بازار مسعودیه
  (3.8)
 • پاساژ فراهانی
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری شفق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری شفق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری شفق ندارد.
  neshan logo