info
عکس ایستگاه اتوبوس سلیمانی
category

ایستگاه اتوبوس سلیمانی محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلیمانی

ایستگاه اتوبوس سلیمانی (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری منصور و همچنین تالار پذیرایی و رستوران مهدی، پمپ گاز LPG، تهیه غذای طاها، پرس شلنگ قائم و نمایندگی صبا باطری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلیمانی تهران

در شهر تهران، محله مسعودیه ، ایستگاه اتوبوس سلیمانی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سلیمانی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی ارم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سلیمانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلیمانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلیمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلیمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلیمانی ندارد.
  neshan logo