info
عکس ایستگاه اتوبوس عارف
category

ایستگاه اتوبوس عارف (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عارف

موقعیت ایستگاه اتوبوس عارف در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس عارف (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان ابومسلم خراسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین درمانگاه شبانه روزی رازی، فست فود سن سون، خانه گل، موبایل وان استار و کباب ساطوری بناب آذربایجان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عارف

در شهر تهران، محله مسعودیه خیابان ابومسلم خراسانی، ایستگاه اتوبوس عارف قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابومسلم خراسانی، بین ترکاشوند و سلطانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عارف عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس آسمان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عارف مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عارف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، نرسیده به اول
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین شهید مجتبی طاهری و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس ابومسلم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین باقری و 15 متری سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عارف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عارف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عارف ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، ابومسلم خراسانی، بین ترکاشوند و سلطانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo