info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار قائم
category

ایستگاه اتوبوس بلوار قائم محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار قائم

ایستگاه اتوبوس بلوار قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان خاتم الانبیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین فروشگاه جانبو، تهیه غذای دیکله، خرما سرای نخل، قنادی نیکو و گل فروشی سوگلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار قائم تهران

ایستگاه اتوبوس بلوار قائم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، خاتم الانبیا، بین رحمانی و یکم قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار قائم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس قصر نوین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار قائم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها
  بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار تخلیه
  هنرستان، کوهسار
 • ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس پایانه والفجر کوهسار بهارستان
  هنرستان، کوهسار
 • ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر خاوران
  هنرستان، کوهسار، بین صدوقی ششم و رستم آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار قائم ندارد.
  neshan logo