info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها

ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین بلوار ابوذر پل ششم، نانوایی سنتی ازکی طعام ، خودپرداز بانک شهر، مکانیکی خوشبخت و قفل و کلید و شیشه اتومبیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها تهران در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع گلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو
  بزرگراه بسیج، بین رستم اعتمادی و علی اصغر بهمن آبادی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار قائم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین رحمانی و یکم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان هجده
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین ترابی و عنابستانی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس آشوری
  بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و رستم اعتمادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها ندارد.
  neshan logo