info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه

ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین بلوار ابوذر پل ششم، مکانیکی خوشبخت، شرکت نویان اپتیک، دفتر تعزیرات،واحد جنوب،مناطق،۱۴,۱۵,۱۶ و اتو سرویس دوستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بعد از تیغ بند واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار ابوذر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس آشوری
  بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و رستم اعتمادی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان هیجدهم و بقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه ندارد.
  neshan logo