info
عکس مکانیکی خوشبخت
category

مکانیکی خوشبخت (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مکانیکی خوشبخت

مکانیکی خوشبخت (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین بوستان گلگشت بلوار ابوذر، کباب سرای ذغالی بلوط، مسجد امام حسین (ع)، خودپرداز بانک شهر و دفتر تعزیرات،واحد جنوب،مناطق،۱۴,۱۵,۱۶ قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده مکانیکی خوشبخت واقع شده‌اند:

 • صافکاری کیانی
  بزرگراه بسیج، بزرگراه امام رضا، اردیبهشت
 • تراشکاری
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین کتابی و صحت
 • موتور سازی برغمدی
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، لطیفیان - سوم
 • باطری سازی یاسر
  بسیج، خاتم الانبیا، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین ترزبان و زارعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرم ابادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مکانیکی خوشبخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مکانیکی خوشبخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مکانیکی خوشبخت ندارد.
  neshan logo