info
عکس ایستگاه اتوبوس پاکدوست
category

ایستگاه اتوبوس پاکدوست (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاکدوست

ایستگاه اتوبوس پاکدوست (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید طاهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار مسعودیه و همچنین ساندویچ و پیتزا تاج محل، مسجد الرسول (ص)، نانوایی سنگک، ایستگاه اتوبوس بوستان پیام و شیرینی جاویدان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاکدوست تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پاکدوست تهران، شهر تهران، محله مسعودیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی، شهید طاهری، بین اسماعیلی و ابومسلم خراسانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پاکدوست تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاکدوست تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاکدوست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اترک
  کلهر
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس آلاله
  کلهر، بین نراقی و چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین یوسف پور و شهید عباسپور
 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاکدوست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پاکدوست

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   𝕬𝖒𝖎𝖗 | ‌امیر
   شنبه 27 آذر ماه 1400

   عالی

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاکدوست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاکدوست ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی، شهید طاهری، بین اسماعیلی و ابومسلم خراسانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo