info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
category

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری منصور و همچنین تالار تشریفاتی رزنتال، کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر، میدان آقا نور (ثامن الحجج)، پیتزا ساندویچ هام هام و طباخی بره سفید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارم شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس بهمن
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین اسفند و بهمن
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo