info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
category

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی (محله مشیریه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری منصور و همچنین بیمه ایران تیموری شعبه آقانور، تالار تشریفاتی رزنتال، کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر، پیتزا ساندویچ هام هام و اورژانس و درمانگاه شبانه روزی میلاد احمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارم شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس بهمن
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین اسفند و بهمن
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo