info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم
category

ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم

ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، شیشه بری فراهانی، رستوران نمکدون، زغال فروشی ثنایی و خرازی شبنم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo