info
عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داروخانه

ایستگاه اتوبوس داروخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین تالار تشریفاتی رزنتال، کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر، میدان آقا نور (ثامن الحجج)، پیتزا ساندویچ هام هام و طباخی بره سفید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران

ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین آذر غربی و خادم الحسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo