info
عکس ایستگاه اتوبوس مسگر آباد
category

ایستگاه اتوبوس مسگر آباد محله مسگرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسگر آباد

ایستگاه اتوبوس مسگر آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله مسگرآباد تهران و خیابان شهید کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله مسگرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین کلینیک زیبایی لمیس لیزر، نانوایی بربری، سالن ورزشی شهدای مسگرآباد، صنایع چوبی نورا و کورین اطلس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسگر آباد تهران

ایستگاه اتوبوس مسگر آباد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسگرآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کلهر است. ایستگاه اتوبوس مسگر آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسگر آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس امیر
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین امیر و پیرهادی
 • ایستگاه اتوبوس سلطانی
  ترکاشوند، عباسپور، بین سلطانی و ایلخانی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسگر آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسگر آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسگر آباد ندارد.
  neshan logo