info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسکای تهویه، مسجد الزهرا، خانه کشتی تختی، فروشگاه باتری پارس و دبستان دخترانه خیری امام حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران، شهر تهران، محله مسعودیه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین یوسف پور و شهید عباسپور قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مهدی (عج) قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر خاوران
  هنرستان، کوهسار، بین صدوقی ششم و رستم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار تخلیه
  هنرستان، کوهسار
 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین فلکه دوم و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان
 • ایستگاه اتوبوس کیان
  محمدی، بین دستغیب چهارم و دستغیب سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین یوسف پور و شهید عباسپور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo