info
عکس ایستگاه اتوبوس آلاله
category

ایستگاه اتوبوس آلاله محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آلاله

ایستگاه اتوبوس آلاله (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین اسکای تهویه، مسجد الزهرا، نانوایی بربری، مطب دکتر حبیب الله منصوری(عمومی - اطفال - پوست و زیبایی) و دبستان پسرانه شهید دستغیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آلاله تهران

ایستگاه اتوبوس آلاله تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کلهر، بین نراقی و چهاردهم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آلاله تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس محله را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آلاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صبا
  محمدی
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار
  هنرستان، کوهسار، بین دستغیب دوم و دستغیب یکم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان، کوهسار، بین دستغیب یکم و بیست و دو متری دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آلاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آلاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آلاله ندارد.
  neshan logo