info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم

ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فروشگاه افق کوروش، تالار پذیرایی آماتیس، سرای محله مسعودیه، مدرسه شهدا بانک صنعت و معدن و فروشگاه پاپیروس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم تهران در شهر تهران، محله مسعودیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس الیاس.با مدیریت پورانی شبانه روزی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسگر آباد
  بزرگراه امام رضا، مالی، گلزار شهدا، شهید کلهر
 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین فلکه دوم و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان
 • ایستگاه اتوبوس مسگرآباد تخلیه
  بزرگراه امام رضا، مالی، گلزار شهدا، شهید کلهر
 • ایستگاه اتوبوس اسلام آباد
  بیست متری قائم، بین شهید مرادی امید و بهتاش صفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم ندارد.
  neshan logo