info
عکس ایستگاه اتوبوس اسلام آباد
category

ایستگاه اتوبوس اسلام آباد (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسلام آباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس اسلام آباد در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اسلام آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان بیست متری قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع مسعودیه، تاکسی سرویس قصر نوین، فروشگاه زنجیره ای جانبو، خشکشویی امید و فروش خانگی عسل درجه 1 کوهستانهای لرستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلام آباد

آدرس ایستگاه اتوبوس اسلام آباد، شهر تهران، محله مسعودیه خیابان بیست متری قائم است. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، بیست متری قائم، بین شهید مرادی امید و بهتاش صفت واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اسلام آباد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس آسمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلام آباد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسلام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهسار
  هنرستان، کوهسار، بین دستغیب دوم و دستغیب یکم
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسلام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسلام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسلام آباد ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، بیست متری قائم، بین شهید مرادی امید و بهتاش صفت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo