info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
category

ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج

ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و کنارگذر بزرگراه امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین میدان آقا نور (ثامن الحجج)، طباخی بره سفید، اجناس 2000 تومانی تهران ارزونی، فروشگاه رنگ 110 (رنگین بلاش) و آشپزخانه علی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج تهران، شهر تهران، محله مسعودیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ثامن الحجج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بیست متری قائم، بین بهتاش صفت و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  بیست متری قائم
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس پارس
  بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج ندارد.
  neshan logo