info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی

ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین رستوران سر آشپز، قنادی مجلسی، مهر مارکت، بانک ملی و خرازی ماهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس خوزستان
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس مسعودیه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
  بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی ندارد.
  neshan logo