info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه

ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین دفتر ارتباط با ایرانسل ۱۱۰۳۴ ایمانی، بانک ملی ایران شعبه شهرک رضویه کد 941، درمانگاه شبانه‌روزی رضویه، فروشگاه فرش آیتک و فروش چسب کاشی و سرامیک اسدی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه تهران

در شهر تهران، محله شهرک رضویه ، ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک رضویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  امام رضا، یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند
  سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
 • ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه
  سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 03 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo