info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و کنارگذر بزرگراه امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آریا دیزل و همچنین زرین بار، تعمیرگاه ایران پمپ زمانی ، خاوران توربو، درب بادی اسوه و طباخی سجاد (سید محسن) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه تهران در شهر تهران، محله مسعودیه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی ارم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای رضویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  اسکندرلو، بین بیست متری امام زمان و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه ندارد.
  neshan logo