info
عکس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نوشت افزار و خرازی پاپکو و همچنین نوشت افزار دانش، سوپر مارکت اریا، نانوایی سنتی، موبایل باران و پویا الکترونیک صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران، شهر تهران، محله شهرک رضویه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اسکندرلو، بین بیست متری امام زمان و عباسی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی ارم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
  بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  اسکندرلو، بین قائم آل محمد و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo