info
عکس ایستگاه اتوبوس البرز
category

ایستگاه اتوبوس البرز محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس البرز

ایستگاه اتوبوس البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین پارک کوهسار، داروخانه دکتر سیدی فر، نوشت افزار و خرازی پاپکو، مدرسه یاسین و پیرایش حاج اقا سرلک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس البرز تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس البرز تهران، شهر تهران، محله شهرک رضویه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اسکندرلو، بین قائم آل محمد و هفتم بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس البرز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارم قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس البرز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده البرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه امام رضا، اسکندری، بوعلی شرقی، بین سازمان آب و هنرستان
 • ایستگاه اتوبوس مشیریه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس امام سجاد
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تخلیه
  اسکندرلو، شورای جنوبی، دوم شرقي
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس البرز ندارد.
  neshan logo