info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه

ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو، شورای جنوبی، دوم شرقي واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 244 شهرک رضویه (کاروان)، نانوایی سنتی، پویا الکترونیک صداقت ، لوازم یدکی پراید پژو و پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تهران در شهر تهران، محله شهرک رضویه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اسکندرلو، شورای جنوبی، دوم شرقي قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی ارم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه رضویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  اسکندرلو، بین قائم آل محمد و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار
  اسکندرلو، بین قائم آل محمد و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس جابری
  اسکندرلو، بین بیست متری امام زمان و جابری
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  اسکندرلو، بین بیست متری امام زمان و عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه ندارد.
  neshan logo