info
عکس ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت
category

ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت

ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین دفتر ارتباط با ایرانسل ۱۱۰۳۴ ایمانی، خدمات کامپیوتر اساطیر (شجاعی)، درمانگاه شبانه‌روزی رضویه، بانک ملی ایران شعبه شهرک رضویه کد 941 و داروخانه دکتر سیدی فر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت تهران

ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک رضویه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی ارم قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ده متری رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهر
  سازمان آب، بین آذر شرقی و خادم الحسینی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه رضویه تخلیه
  اسکندرلو، شورای جنوبی، دوم شرقي
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی، نرسیده به هشت متری سید الشهدا
 • ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم
  سازمان آب، بین کجوری و هفتم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
  سازمان آب، بین کجوری و هفتم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo