info
عکس ایستگاه اتوبوس امام سجاد
category

ایستگاه اتوبوس امام سجاد محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام سجاد

ایستگاه اتوبوس امام سجاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و کنارگذر بزرگراه امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آریا دیزل و همچنین ایران جرثقیل، تعمیرگاه ایران پمپ زمانی ، طباخی سجاد (سید محسن)، لوازم یدکی فکوری و فیلتر فروشی انواع خودرو صادق زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام سجاد تهران

در شهر تهران، محله شهرک رضویه ، ایستگاه اتوبوس امام سجاد تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا می‌باشد. ایستگاه اتوبوس امام سجاد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی ارم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام سجاد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام سجاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه نجفی رستگار، سی متری مطلبی، سازمان آب، بوعلی شرقی، نرسیده به هشت متری سید الشهدا
 • ایستگاه اتوبوس امیر
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین امیر و پیرهادی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مشیریه
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام سجاد ندارد.
  neshan logo