info
عکس ایستگاه اتوبوس ناصری
category

ایستگاه اتوبوس ناصری محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ناصری

ایستگاه اتوبوس ناصری (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری منصور و همچنین مخابرات مشهدی مهدی، ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران، پمپ گاز LPG، تالار پذیرایی و رستوران مهدی و ساندویچ و پیتزا تاج محل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناصری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ناصری تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ناصری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی ارم واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ناصری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ناصری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  𝕬𝖒𝖎𝖗 | ‌امیر
  شنبه 27 آذر ماه 1400

  خوب

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ناصری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس صالحی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  بزرگراه امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ناصری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ناصری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ناصری ندارد.
  neshan logo