info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان بیست متری قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین (قائم) 173 مسعودیه، فست فود سن سون، فروشگاه زنجیره ای جانبو، پارک ظفر و تولیدی پوشاک بهبود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران است که در محله اسلام آباد - والفجر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بیست متری قائم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس محله واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاسارگاد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس سلطانی
  ترکاشوند، عباسپور، بین سلطانی و ایلخانی
 • ایستگاه اتوبوس امیر
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین امیر و پیرهادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین پیری و کلهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسارگاد ندارد.
  neshan logo