info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس
category

ایستگاه اتوبوس پارس محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس

ایستگاه اتوبوس پارس (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان بیست متری قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع مسعودیه، تاکسی سرویس قصر نوین، فروشگاه زنجیره ای جانبو، خشکشویی امید و فست فود پاتات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس تهران

ایستگاه اتوبوس پارس تهران در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، بیست متری قائم، بین ابومسلم خراسانی و مدنی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارس تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس سهیل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهسار
  هنرستان، کوهسار، بین دستغیب دوم و دستغیب یکم
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس ندارد.
  location استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، بیست متری قائم، بین ابومسلم خراسانی و مدنی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo