info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم
category

ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم

ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان زرین خواه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین اداره گاز منطقه 10 مشیریه، کافه مجنون، مسجد صاحب الزمان (عج)، رستوران کبابی گلپایگانی و تعاونی باتری نوروزی شعبه 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم تهران

ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین گاز و بیست متری اعظم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست متری اعظم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه هفتم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین آذر غربی و خادم الحسینی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست متری اعظم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین گاز و بیست متری اعظم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo