info
عکس ایستگاه اتوبوس پامچال
category

ایستگاه اتوبوس پامچال محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پامچال

ایستگاه اتوبوس پامچال (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین ایستگاه تاکسی مشیریه - مترو ترمینال جنوب، پارکینگ ایران، مهر مارکت، شیرینی ملینا و کبابی بناب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پامچال تهران

ایستگاه اتوبوس پامچال تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی غربی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پامچال تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پامچال تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پامچال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  امام رضا، یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه چهاردهم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس دی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پامچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پامچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پامچال ندارد.
  neshan logo