category لاستیک فروشی (محله صادقیه، تهران)

فروشگاه مرتبط با خودرو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سعیدی

لاستیک فروشی تهران در محله صادقیه تهران واقع شده است.

لاستیک فروشی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله صادقیه تهران و خیابان کنارگذر سعیدی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی بره طلایی، بانک ملی، ایستگاه اتوبوس سهیل، کافی شاپ عمو کاظم و لوازم یدکی خاور ده تن مایلر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سعیدی

تلفن تماس: 02177684011


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک فروشی واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید و فروش خودرو ایت الله سعیدی
  سعیدی، پونه
 • لاستیک فروشی فتح الله
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک فروشی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم خودرو ماشین اتومبیل

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک فروشی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک فروشی تهران ندارد.