info
عکس دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی
category

دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی محله شریعتی، اراک

درباره‌ی دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی

دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی (دفتر اسناد رسمی) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی واقع شده است. این دفتر یکی از پنج دفتر اسناد رسمی در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین فست فود مایسا، بستنی سعادت، پاچینی شریعتی، دبیرستان دخترانه نمونه دولتی کوثر و دکتر رشیدی، فوق تخصص شبکیه قرار گرفته است.
سایر دفاتر اسناد رسمی که در محدوده دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی واقع شده‌اند:

 • دفتر اسناد رسمی محبوبه ملکی
  شریعتی، مهدیار، بین سلامت و علیمردانی
 • دفتر اسناد رسمی شماره 2 اراک
  خیابان شهید بهشتی
 • دفتر اسناد رسمی ۳۴
  شریعتی، مجید ایزدپناه
 • دفترخانه رسمی شماره 6
  (3.0)
  شریعتی، امامزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر اسنادرسمی فاطمه صالحی ندارد.
  neshan logo