info
عکس آموزشگاه زبان پویشعکس آموزشگاه زبان پویش
category

آموزشگاه زبان پویش محله شهرک بعثت فاز 1، اراک

موسسه آموزش زبان خارجی

درباره‌ی آموزشگاه زبان پویش

آموزشگاه زبان پویش (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله شهرک بعثت فاز 1 اراک و خیابان زاهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه آزادگان و همچنین اداره کل مدیریت درمان و اسناد پزشکی تامین اجتماعی، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان) و بانک ملی قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه زبان پویش واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه زبان بیان گویا
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • آموزشگاه زبان راه چمران
  (4.3)
  بلوار شهید آسنجرانی، فتح 2، غدیر 11
 • آموزشگاه زبان آینده
  (3.7)
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ℳaイ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان پویش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان پویش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان پویش ندارد.
  neshan logo