عکس شرکت تعاونی بانک ملت
مشاهده در نقشه نشان
category

شرکت تعاونی بانک ملت (اصفهان)

اداره و سازمان دولتی
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، حکیم، بین کازرونی و سپاه

موقعیت شرکت تعاونی بانک ملت اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

شرکت تعاونی بانک ملت (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان حکیم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، میدان نقش جهان، موزه عصارخانه شاهی و بازار مسگر ها و همچنین پارکینگ حکیم، کافه مس و قالی، بازار بزرگ حکیم، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و بریانی گلستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، حکیم، بین کازرونی و سپاه

تلفن تماس: 03132229871


سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت تعاونی بانک ملت واقع شده‌اند:

 • خانه فرهنگ مدیریت مصرف برق
  نشاط، بین آقا علی بابا و دانشور
 • پست ۶۳ کیلو ولت حافظ
  حافظ، حمیم
 • معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
  طیب، بین عسل و صبا
 • پست برق طیب
  باب الرحمه، تقاطع طیب
 • هیئت پزشکی استان اصفهان
  چهارباغ پایین، نرسیده به درب کوشک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hassan_razm (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تعاونی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تعاونی بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تعاونی بانک ملت ندارد.
  neshan logo