info
عکس ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری
category

ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری

ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری (دانشکده) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه فنی مشهد شهید منتظری، ساندویچ صامید فود، پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی دانشکده و کلید سازی و ریموت و دزدگیر دادگر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    قالپاق قرمز
    پنجشنبه 08 دی ماه 1401

    جای خوبیه واسه دانشجوها


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری ندارد.
neshan logo