info
عکس آزمایشگاه دکتر سرخه ای
category

آزمایشگاه دکتر سرخه ای محله افسریه شمالی، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آزمایشگاه دکتر سرخه ای

آزمایشگاه دکتر سرخه ای (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله افسریه شمالی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این مکان یکی از پنج آزمایشگاه تشخیص طبی در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین فروشگاه کوهسنگی خرید ظروف دیزی سنگی، بستنی فالوده رضا، دفتر خدمات قضایی، پاساژ گلستان و فناوری اطلاعات آروین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آزمایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آزمایشگاه دکتر سرخه ای

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمود مرادزاده
  چهارشنبه 27 بهمن ماه 1400

  آزمایشگاه خوب و کاملا بهداشتی است،دستگاه هاشون کاملا جدید و به روزه. رفتار پرسنل شون خیلی محترمانه و مودبانه است.

  2

سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه دکتر سرخه ای واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه فر دانش
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین زینی شاهی و جابری
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر سرخه ای
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی شما
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بازدار - سی ام
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود مرادزاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه دکتر سرخه ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه دکتر سرخه ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه دکتر سرخه ای ندارد.
  neshan logo