info
عکس پارک گلستان سوم
category

پارک گلستان سوم (محله ولنجک، تهران)

درباره‌ی پارک گلستان سوم

پارک گلستان سوم (پارک) در محله ولنجک تهران و خیابان گلستان سوم واقع شده است. این بوستان یکی از دوازده بوستان در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین پیتزا پرپروک ولنجک، رستوران دریا باز، بوستان گلریزان، باشگاه بدنسازی آرتا (بانوان) و کافه بار ژوزک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک گلستان سوم تهران

بوستان پارک گلستان سوم تهران را می‌توانید در محله ولنجک شهر تهران پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، امیرآبادی، گلستان سوم است. بوستان پارک گلستان سوم تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله ولنجک است. فست فودها و رستوران‌های خوبی در اطراف این پارک هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی اشاره کرد. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک گلستان سوم تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک گلستان سوم تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک گلستان سوم تهران، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک گلستان سوم تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک گلستان سوم تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک گلستان سوم واقع شده‌اند:

 • بوستان کوهسار
  دانشجو، درکه
 • پارک عدالت
  عدالت، عدالت دوم، بین نرگس و یاس
 • پارک گلرخ
  دانشجو، بین امیرآبادی و گلریزان
 • پارک خرد
  (3.0)
  دانشجو
 • بوستان یاسمن
  (4.3)
  یاسمن هفتم، یاسمن هشتم، یاسمن ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک گلستان سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک گلستان سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک گلستان سوم ندارد.
  neshan logo