info
عکس بیت الحسین کوشکنو
category

بیت الحسین کوشکنو محله کوشک نو، یزد

درباره‌ی بیت الحسین کوشکنو

بیت الحسین کوشکنو (مسجد) در محله کوشک نو یزد و خیابان مالکی(کوشک نو) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شخصی سکه و مردم شناسی حیدرزاده و موبایل قصر و همچنین آسیاب آبی کوشک نو، آبزیان جزیره، امامزاده سید گلسرخ، سفره خانه سنتی مولا و اقامتگاه بومگردی راد قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده بیت الحسین کوشکنو واقع شده‌اند:

 • مسجد میرزامالمیر
  امام خمینی، امام خمینی 43، دهم
 • مسجد سید علی
  امام خمینی، مالمیر
 • حسینیه ابوالمعالی
  انقلاب، شیخداد
 • مسجد جمعه
  امام خمینی
 • مسجد نو مالمیر
  امام خمینی، امام خمینی 43، دهم، شهید رضا شیشه بری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jafar323 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 26 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیت الحسین کوشکنو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیت الحسین کوشکنو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیت الحسین کوشکنو ندارد.
  location استان یزد، یزد، سید گلسرخ، شهید مهدی واحدی، مالکی(کوشک نو)، بین مالکی 1 و حسینیه کوشک نو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo