info
عکس پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد
category

پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد محله شیخ طوسی، اصفهان

درباره‌ی پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد

پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد (فروشگاه) در محله شیخ طوسی اصفهان و خیابان قرآنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تابلوساز رضا، باطری صالحی شعبه 2، مرغ نقش جهان، تولیدی کفش انتخاب سپاهان و عطاری میلاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد واقع شده‌اند:

 • فروشگاه سادات
  عطار نیشابوری، بعد از آزادگان
 • فروشگاه پایونیر
  پروین اعتصامی
 • کاشی و سرامیک کیان
  عطار نیشابوری، بین رادمرد و شهید مطلبی فشارکی
 • خراطی ورشاوی
  شیخ طوسی غربی، دهخدا، گلبرگ دو
 • لوازم آشپزخانه عسگری
  عطار نیشابوری، بین غنچه و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش عمده پوشاک و کفش بازرگانی زاهد ندارد.
  neshan logo