info
عکس اداره امور ورشکستگی اصفهان
category

اداره امور ورشکستگی اصفهان اصفهان

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره امور ورشکستگی اصفهان

اداره امور ورشکستگی اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان شهید نیکبخت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری کاویان و همچنین کانون زبان ایران، گفتار درمانی پایتخت، دادگستری کل استان اصفهان، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و ایستگاه مترو شریعتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره امور ورشکستگی اصفهان واقع شده‌اند:

 • اداره ثبت اسناد و املاک جنوب اصفهان
 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی
  توحید جنوبی، بهار آزادی، بین شهریور و بیستون
 • طب کارمسیحا
  شریعتی شرقی، بین سهراب علی اکبری و شیخ
 • سازمان حسابرسی استان اصفهان
  دانشگاه، برزویه
 • کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان
  شهید نیکبخت شرقی، بین ملاصدرا و شکوفه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره امور ورشکستگی اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره امور ورشکستگی اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره امور ورشکستگی اصفهان ندارد.
  neshan logo