info
عکس تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری
category

تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری

تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری (فروشگاه لوازم الکترونیک) در اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برق صنعتی الکترومجد، تولیدی نبات شهرزاد، سالن مطالعه نیایش بابوکان، مکانیکی کدخدائی و تعویض روغنی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان

برای رفتن به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان باید به شهر اصفهان، محله بابوکان و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03133249442) تماس بگیرید. فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله بابوکان است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه آروین، شرکت سامان آبیار و تعمیرگاه الکترومبیل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید طاووسی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو قدس که نزدیک به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آروین
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • شرکت سامان آبیار
  (4.0)
  امام خمینی، حکیم
 • تعمیرگاه الکترومبیل
  (1.0)
  امام رضا، 96، امام خمینی
 • رایانه نگار
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، 4
 • زیروبند سازی قائم (مانیان)
  (3.0)
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط k@srA_1990 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   💛🧡❤️ تاریخ شناس ❤️🧡💛
   شنبه 01 بهمن ماه 1401

   لوازم برقی دست دوم موجود داره

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری ندارد.
  neshan logo